Aktualności Aktualności

WSPÓLNE SADZENIE LASU NA 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI

Nadleśnictwo Miradz zaprasza wszystkich chętnych na wspólne sadzenie lasu, które odbędzie się dnia 14 kwietnia 2018 r. (sobota) na terenie lasów naszego nadleśnictwa.

Sadzenie lasu będzie odbywało się w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z podstawowych celów corocznego sadzenia jest utrzymanie ciągłości istnienia lasów w ramach prowadzonej racjonalnej gospodarki leśnej.

Uczestnikiem sadzenia może być każdy, niezależnie od wieku. Obecność uczestników zostanie uwieczniona na pamiątkowych zdjęciach i wpisami w okolicznościowej księdze pamiątkowej. Zdjęcia w dużej rozdzielczości, która umożliwia wykonanie dobrej jakości wydruku na papieże fotograficznym, zostaną umieszczone na stronie internetowej nadleśnictwa z możliwością pobrania.

Termin sadzenia: 14 kwiecień 2018 rok od godz. 10:00

Miejsce sadzenia: teren leśnictwa Młyny, w odległości ok. 1 km (10 min spacerem) od siedziby Nadleśnictwa Miradz.

Pozostałe ważne informacje:

  • sadzone będą - jak przystało na okoliczność – dęby,
  • leśnicy zapewniają szpadle,
  • samochody będzie można zostawić na parkingu przy Nadleśnictwie Miradz (wówczas po 10-cio minutowym spacerze dotrzeć na powierzchnię sadzenia), istnieje także możliwość dojazdu niemal pod samą powierzchnię i pozostawienie pojazdu w lesie,

W celu właściwego zorganizowania akcji swoją obecność prosimy zgłaszać do dnia 11.04.2018 r. pod nr. tel. 668 173 963.

Mapka - jak dotrzeć na powierzchnię sadzenia: